NARDI ŽIDLE DOGA ARMCHAIR agave

Zahradní nábytek
VýrobceNardi

Pro perfektní zahradu či prostředí venkovní terasy restaurace je důležité vybrat správný nábytek. Zahradní židle Doga od značky Nardi je pro tento typ exteriéru jako dělaná. Příjemný matný povrch sklolaminátové pryskyřice, která je ošetřená anti-UV ochranou, vytváří v kombinaci s nadčasovým tvarem židle jedinečné spojení, které nejen, že získává maximální odolnost v exteriéru, ale také atraktivní design. Židle se může pyšnit několika oceněními jako jsou: vítěz Archiproducts Design Awards 2021 a Good Design 2021. Dolaďte svůj exteriér k dokonalosti s produkty řady Doga.

kategorie: Zahradní židle
materiál: PlastSklolaminát
barva: Zelená
výška: 83,5 cm
šířka: 60 cm
hloubka: 56,5 cm
výška sedu: 46,5 cm
výška područek: 64,5 cm
odolnost: UV záření, voda
stohovatelnost: Ano
designér: Raffaello Galiotto
ocenění: Archiproducts Awards 2021, Good Design 2021
sedák: Polypropylenový sklolaminát
podnož: Polypropylenový sklolaminát
certifikace: CATAS
typ barvy: AGAVE

Již více než 30 let vyrábíme nábytek z pryskyřice pro venkovní použití, vhodný jak pro obytné prostory, tak pro firemní prostory, hotely, gastro a welness cebtra , a to díky důkladnému hledání nejlepšího designu a kvality.

Design. Relaxace pod širým nebem. Chuť trávit čas spolu a užívat si volný čas. Nardi je ambasadorkou italského stylu po celém světě.

Životní styl tvořený sluncem, sdílením a drobnými každodenními radostmi, který je vyjádřen veselými barvami a jednoduchými tvary.