Robotická sekačka Husqvarna AUTOMOWER® 435X AWD

Podzimní akce
VýrobceHUSQVARNA
HusqvarnPIMPIM96347748
Zdroj energieAkumulátor
Zdroj napájeníAkumulátor
Typ akumulátoruLion
Kapacita akumulátoru, Ah5.0 Ah
premium-img-2
Vlastnosti
Automower 435X AWD
Pohon všech kol
Modely Automower® AWD jsou vybaveny technologií, která optimalizuje ovládání každého jednotlivého kola, aby umožnila vynikající provoz v nejnáročnějším terénu. S působivým výkonem na svahu až 70 % (35°).
 
Automower AIM / Zone Control
Automower® Zone Control s technologií AIM
Sekačka Automower® Zone Control vám umožňuje vytvářet pracovní a dočasně zakázané oblasti. Prostřednictvím aplikace Automower® Connect si můžete nadefinovat pracovní oblasti s různými výškami sečení a plány sečení nebo dočasně zakázané zóny, abyste zabránili sekání v určitých oblastech. Výsledkem je větší přesnost, lepší kontrola a dokonale střižený trávník.
Automower 435X AWD
Otočný design zadní části
Modely Automower® AWD jsou konstruovány s kloubovým designem zadní části, který umožňuje skutečně vynikající manévrovatelnost pro navigaci na členitých trávnících a v průchodech. Zadní část má také otáčecí schopnost, což značně zvyšuje trakci v nerovném terénu, která je excelentní v kombinaci s AWD.
Automower AIM / Zone Control
Technologie Husqvarna AIM (Automower®Inteligentní mapování)
Technologie Husqvarna AIM využívá vestavěné GPS a senzory na vaší robotické sekačce k vytvoření virtuální mapy trávníku a také umožňuje řadu chytrých funkcí sekačky Automower®. Virtuální mapa je viditelná v aplikaci Automower® Connect, stejně jako ohraničující a naváděcí vodiče. S technologií AIM můžete aplikaci používat k vytváření pracovních oblastí s různou výškou sečení a různým plánem sečení (individuální nastavení pracovního času v jednotlivých pracovních oblastích) nebo k definování dočasně zakázaných zón. Sekačku Automower® lze také sledovat v reálném čase pomocí Automower® Connect.
Jog wheel Automower 435X AWD
Automower® Access
Ovládací panel Automower®Access s barevným displejem s vysokým rozlišením, ovládacím kolečkem a indikátorem stavu poskytuje intuitivní a zároveň sofistikovaný způsob ovládání vaší sekačky. Prostřednictvím ikonek propojí vaši sekačku s aplikací Automower® Connect ve vašem smartphonu.
Self-Service Portal FOTA install firmware 1(5)
FOTA - bezdrátová aktualizace firmware
Možnost provádět aktualizace softwaru automaticky, bezdrátově, prostřednictvím aplikace Automower® Connect.
Automower Connect Map Security
Ochrana proti krádeži pomocí GPS
Výrobky vybavené modulem GPS okamžitě začnou sledovat polohu sekačky a posílají upozornění do vašeho zařízení prostřednictvím aplikace Automower Connect®. Minimalizujete tak riziko krádeže a budete vždy vědět, kde se vaše sekačka nachází.
450X
Dálková detekce objektů
Vestavěné senzory využívající ultrazvukovou technologii napomáhají sekačce detekovat objekt, snížit rychlost jízdy a zabránit tak vážné kolizi.
Smart Lawn care 430X
Navigace s pomocí GPS
Integrovaný systém GPS vytváří mapu zahrady, včetně umístění ohraničujících a naváděcích vodičů. Husqvarna Automower® následně registruje, které části zahrady již sekačka sekala a podle toho upravuje její pohyb při sečení. Tím zajistí optimální pokrytí celé travnaté plochy a excelentní výsledek sečení.
Mobile phone with Smart home apps grass background + IFTTT
Vynikající interakce
Všechny robotické sekačky vybavené aplikací Automower® Connect jsou kompatibilní s hlasovými asistenty Amazon Alexa a Google Home. To znamená, že poté, co vydáte prostřednictvím inteligentního mikrofonu hlasový povel, se Husqvarna Automower® přeorientuje na vyplnění tohoto příkazu. Můžete namluvit nejčastější příkazy, např. pro spuštění, zastavení, parkování a získávání informace o aktuálním stavu sekačky, a to prostřednictvím vašeho hlasového asistenta.
Biodiversity Wildlife conservation mode
Chytré připojení pomocí IFTTT
Integrujte vaši sekačku Automower® ještě více do své chytré domácnosti tím, že ji použijete v apletech IFTTT. Připojte se k jednomu z našich chytrých připojení v aplikaci Automower® Connect nebo si dokonce vytvořte vlastní rutinu pomocí IFTTT. Možná chcete, aby vaše sekačka zaparkovala, když se vaše děti vrátí ze školy nebo když předpověď počasí ukazuje silný déšť? Nebo ji dokonale synchronizovat s počasím? IFTTT („If This, Then That“) je zdarma a snadno se používá.
Symbol Benefit 70% Slope Performance
Zvládne svahy se sklonem do 70 %
Velká kola s hrubým vzorkem poskytují vynikající trakci i na kluzkém povrchu. Sekačka zvládne posekat svahy až do sklonu 70 %.
Automower connect Geofence 1x1
GeoFence
Po definování pracovní oblasti sekačky pomocí funkce GeoFence vám bude vaše sekačka prostřednictvím aplikace Automower® Connect posílat upozornění na váš telefon, pokud se vaše sekačka přesune mimo tuto předem definovanou oblast. Minimalizujete tak riziko krádeže a budete vždy vědět, kde se vaše sekačka nachází.
Automower Weather timer
Timer podle počasí
Sekačka Husqvarna Automower® umí svoji pracovní dobu přizpůsobit počasí, což znamená, že v době rychlého růstu trávy pracuje mnohem déle. Za slunečného a suchého počasí nebo ke konci sezóny seká kratší dobu - tím šetří trávník a zároveň se méně opotřebovává.
Illustration Use Automower installation secondary area
Sekundární oblast
Pokud je váš trávník rozdělen do samostatných oblastí, můžete v rámci instalace vytvořit sekundární oblast. Abyste mohli nastavit sekundární oblast, musíte nastavit ohraničující vodič tak, aby kolem sekundární oblasti vytvořil ostrůvek. Po instalaci budete muset ručně přemístit sekačku mezi těmito dvěma oblastmi a sekačka bude sekat po zvolenou dobu nebo do vybití akumulátoru.
Electric height adjustment
Elektricky ovládané nastavení výšky sečení
Elektricky ovládané a snadné nastavení výšky sečení je přístupné z hlavního menu.
Automower X-line Led Lights
Automower® X-Line
Husqvarna Automower® X-Line je naše nejlépe vybavená řada, navržená pro ty, kteří chtějí špičkovou robotickou sekačku na trávu. Je vybavena balíčkem funkcí X-Line, včetně aplikace Automower® Connect s GPS sledováním pro případ krádeže, navigací s pomocí GPS, LED světlomety, předním pryžovým nárazníkem a designem karoserie X-Line.
Illustration Use Remote start points x5
5 různých startovních míst
Stejná výška sečení je zajištěna i díky možnosti zahájení sečení na pěti různých místech podél patentovaného naváděcího vodiče vedoucího z nabíjecí stanice. To je užitečné zejména při sečení větších travnatých ploch. Pro velké plochy se doporučuje používat více startovních míst. Pomocí aktivní GPS navigace (jen u některých modelů) jsou vzdálená startovní místa automaticky nastavena a ruční nastavení není zapotřebí.
AutoMower Connect Security
Ochrana proti krádeži pomocí GPS
Sekačky vybavené aplikacemi Automower Connect®/Husqvarna Fleet Services™ okamžitě začnou sledovat GPS polohu a zasílat oznámení vašim zařízením. Zvýší se tím bezpečnost vaší sekačky Automower® a minimalizuje riziko krádeže.
Bumper (230 ACX, Solar Hybrid)
Přední nárazník
Pogumovaný přední nárazník chrání sekačku při kolizi se stromy, keři a dalšími předměty nacházejícími se v jejím pracovním prostoru.
Automower 310 / 315
Ochrana proti krádeži pomocí alarmu / PIN kódu
Ochrana proti krádeži různých stupňů pro vysoký stupeň zabezpečení. Pokud je sekačka ukradena, spustí se alarm s vysokým zvukem a lze jej deaktivovat pouze s jedinečným kódem sekačky.
premium-img-3
premium-img-4premium-img-5

Výkon

Posečená plocha za jednu hodinu

146 m²

Maximální sklon u vodiče ohraničující smyčky

50 %

Maximální sklon uvnitř pracovní plochy

70 %

Maximální sklon uvnitř pracovní plochy

35 °

Průměrná spotřeba energie při maximálním využití

3500 m²

Pracovní kapacita, m²

3500 m²

 

Rozměry / Hmotnost

Hrubá hmotnost výrobku, konečná

30900 g

Čistá hmotnost výrobku, konečná

25000 g

Výška sečení, min-max

30-70 mm

Šířka záběru, cm

22 cm

Velikost výrobku, DxŠxV

93x55x29 cm

Hmotnost, kg

17.6 kg

 

Vybavení

Alarm

Ano

Barva

Šedá

Žací systém

3 otočné břity ostré jako žiletka

Náhradní žací břity

6 ks

Následuj ohraničující vodič

Ne

Následuj naváděcí vodič

2

Typ rukojeti

Integrovaná

Reflektory

Ano

Signál z nabíjecí stanice

Ano

Informační panel

Barevný displej TFT 2,8” QVGA

Zámek instalace

Ne

Klávesnice

Otočné kolečko, displej a stavová LED / apl.

Senzor pro zvednutí

Ano

Vodič ohraničující smyčky

0 m

Náhodný vzorec pohybu

Nepravidelný

PIN kód

Ano

Systém hledání

Čtyři systémy hledání

Skoby

0 ks

Senzor náklonu

Ano

Časový zámek

Ne

Timer (časový spínač)

Ano

Ultrazvukový senzor

Ano

Dezén kol

Středně hrubý

Bezdrátové připojení

Bluetooth®, Celulární

premium-img-6premium-img-7premium-img-8premium-img-9premium-img-10premium-img-11premium-img-12