navrhujeme
realizujeme
vybavujeme

Společnost New Visit s.r.o. vznikla v roce 2000

Svět se vyvíjí a my s ním. Naše společnost je s Vámi přes 20 let. Jde nám o krásu. Jde nám také o respekt, kvalitu a nejvyšší úroveň. Pracujeme s citem. Chceme být součástí kultury prostředí veřejného i soukromého. A také Vašeho.

Rozličné certifikáty, autorizace a licence jsou pro nás samozřejmostí. Důležitější je však pro nás vzdělaný a talentovaný tým, který je základem naší společnosti.

Stavíme na rodinné tradici několika generací zahradníků a stavitelů. Jsme držiteli mnoha významných ocenění.

Naší doménou jsou - Projekční činnost ve výstavbě, krajinářské architektuře a zahradním designu, realizace staveb, zahrad a parků, technický dozor investora a inženýrská činnost ve výstavbě, péče a údržba zeleně, technické služby, interiérový design, hydroponicky pěstované pokojové rostliny, zelené stěny, prodej designových nádob na rostliny do interiéru i exteriéru.

Ocenění

 

Revitalizace Tyršových sadů - Podzámeckého parku v Pardubicích

Revitalizace Tyršových sadů - Podzámeckého parku v Pardubicích

Práce na projektu rehabilitace Centrálního lázeňského parku započaly v roce 2002, přičemž realizace následně probíhala v dílčích prostorově ucelených etapách mezi léty 2003 až 2007. Hlavním cílem projektu rehabilitace bylo respektovat dobu vzniku parku, tedy třicátá léta 20. století, zároveň park zasadit do současnosti.  

celý článek